Kullanıcı Adı: Şifre:
KombuClub

Ana Sayfa / HAKKIMIZDA / Kombuçay Nedir,Nasıl İçilir?
Etiketler:

Kombuçay Nedir,Nasıl İçilir? Kombuçay Nedir,Nasıl İçilir?

Kombuçay hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler www.kombucay.com.tr sayfamızda mevcuttur.Bunun dışında 444 30 46 numaralı telefonumuzu arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

2016-02-11, 11:37:36 Okunma: 1001323 0 yorum

Paylas |

Kombuçay fermantasyon yani mayalama yöntemiyle elde edilen probiyotik bir içecektir.kefir,Ev yoğurdu,ev turşusu,ev sirkesi gibi probiyotik bakterileri yani bağırsaklarımız için hayati önem taşıyan faydalı mikropları içeriğinde bulundurur.Tamamen doğal yöntemlerle üretilir.H,çbir kimyasal,katkı maddesi,boya maddesi içermez.Şişelendiği ilk zaman lezzeti tatlımsı ve asitsizdir.Beklemeye başladıktan sonra hava sıcaklığına bağlı olarak asitlenme başlar.Her koli aynı tat ve asit oranına sahip değildir.Bunun nedeni de ürünlerimizde kimyasal maddeler kullanıp lezzet sabitlemesi yapmamamızdır.Biz sizlere gerçek,katkısız,doğal bir içecek sunmak için elimizden gelen tüm çabayı sürdürmeye devam edeceğiz.Sağlığınız için siz de Kombuçay için....

KOMBUÇAY NASIL İÇİLİR?

Kombuçay'ı ilk hafta sabahları aç karına bir bardak (250 ml) içerek kullanmaya başlamanız gerekiyor. Vücudun ilk defa kullanılan bir maddeye nasıl reaksiyon vereceğini gözlemlemek ve yavaş yavaş buna alıştırmak için bir hafta boyunca sabahları aç karına bir bardak içmenizi öneriyoruz. Kahvaltıdan yarım saat önce içilen Kombuçay ile güne daha zinde, daha enerjik ve sağlıklı başlayacaksınız.

İkinci haftadan itibaren sabah ve öğlen yemeklerinden yarım saat önce 1 su bardağı (250 ml) içmenizi tavsiye ediyoruz. ( sabah + öğlen)

Üçüncü haftadan itibaren sabah öğlen ve akşam yemeklerinden yarım saat önce 1 su bardağı( 250 ml)aç karına içmeniz gerekmektedir. (sabah+öğlen+akşam)

Üçüncü haftadan sonra da Kombuçay günde 3 defa ( sabah + öğlen + akşam ) ve aç karına içmeye devam edilmelidir.

Lütfen İçme şekliyle ilgili kendi kafanıza göre dozaj değişimi yapmayınız.Bu Kombuçay'ın etkisini ve tedavi sürecini olumsuz etkiler.

Kombuçay bizim tavsiyelerimiz doğrultusunda düzenli ve en az üç ile altı ay süre ile kullanılmalıdır. Bu sürenin vücudunuzun kendisini yenileyebilmesi için gereken minimum süre olduğunu unutmayınız.Kombuçay içerken bol su tüketmeye ( en az 2 lt) özen gösteriniz.

Tadına alışıncaya kadar, bir miktar taze sıkılmış meyve suyu ile karıştırarak içmenizde bir sakınca yoktur. Bunun yanında Kombuçay'ın tüketilmesinde belirli bir yaş sınırı da yoktur. Her yaş gurubu içebilir.

Gün içerisinde ihtiyaç duyduğunuz her an tüketebileceğiniz bir içecek olan Kombuçay, öğleden sonralarınız için güzel bir aperatif, spor ve egzersiz sonrası için de iyi bir enerji kaynağıdır. Şişeleri, buzdolabında soğuttuktan sonra açmanız, açılan şişeleri yine buzdolabında muhafaza etmeniz gerekmektedir. Kapalı şişeleri evin ışık almayan serin bir yerinde bekletmenizi tavsiye ederiz

 

YORUMLAR // Henüz yorum yok, ilk yorumu siz yapın.
 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


7 + 9 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)


        Denediniz mi?

 

Bizi Nereden Duydunuz?
FUAR
İNTERNET
REKLAM
TAVSİYE