Kullanıcı Adı: Şifre:
KombuClub

Ana Sayfa / HAKKIMIZDA / Selçuk İzmir de Üretim Yapıyoruz.
Etiketler:

Selçuk İzmir de Üretim Yapıyoruz. Selçuk İzmir de Üretim Yapıyoruz.

Kombuçay İzmir,2in Selçuk ilçesinde bulunan fabrikamızda üretilmektedir.

2016-02-11, 11:25:03 Okunma: 1001441 0 yorum

Paylas |

Kombuçay,İzmir-Selçuk’da bulunan üretim tesisinde Selçuk İmpeks Sağlık ve Güzellik Hizmetleri Turizm San ve Tic.Ltd.Şti.tarafından üretilmektedir.Başka hiçbir yerde üretim ve dolum tesisimiz yoktur.Bu bilgi tüm ürünlerimizin kolileri üzerinde yazılıdır.

 

 Tüm üretimlerimiz Selçuk İzmir'de bulunan tesisimizde yapılmaktadır.Ürünlerimizin tamamı Selçuk İmpeks Sağlık ve Güzellik Hiz.Turz.San ve Tic.Ltd.Şti. kalite ve güvencesiyle sizlere ulaşmaktadır.Üretimi yapılan her ürün gerekli tüm analizleri ve kontrolleri yapıldıktan sonra satışa sunulmaktadır. Tüm siparişleriniz Selçuk-İzmir'den tercih ettiğiniz kargo ile sizlere gönderiyoruz.Kendi ürünümüz olan Dr.Kombu,Kombuçay dışında Ahmet Maranki için de maranki Kombuçay yine bizim tesisimizde üretilmektedir.

Lütfen bizim ürünümüz olduğu iddia edilen ve satış yapmaya çalışılan kişi ve kuruluşlarla karşılaştığınızda,bizleri bilgilendirmeye devam ediniz ve kanmayınız.Satış noktalarımız web sayfamızda mevcuttur.Şüpheye düştüğünüz tüm durumlarda bizi arayınız.Telefon numaramız 444 30 46 ve web adresimiz www.kombucay.com.tr dir.

YORUMLAR // Henüz yorum yok, ilk yorumu siz yapın.
 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


9 + 6 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)


        Denediniz mi?

 

Bizi Nereden Duydunuz?
FUAR
İNTERNET
REKLAM
TAVSİYE