Kullanıcı Adı: Şifre:
KombuClub

Ana Sayfa / HAKKIMIZDA / Sadece Selçuk-İzmir’de Üretim Yapıyoruz...
Etiketler:

Sadece Selçuk-İzmir’de Üretim Yapıyoruz... Sadece Selçuk-İzmir’de Üretim Yapıyoruz...

Kombuçay,İzmir-Selçuk’da bulunan üretim tesisinde Selçuk İmpeks Sağlık ve Güzellik Hizmetleri Turizm San ve Tic.Ltd.Şti.tarafından üretilmektedir.Başka hiçbir yerde üretim ve dolum tesisimiz yoktur.Bu bilgi tüm ürünlerimizin kolileri üzerinde yazılıdır.

2013-10-23, 16:54:54 Okunma: 14333 2 yorum

Paylas |

Ayrıca şirketimiz özel olarak bazı firmalara fason üretim yapmaktadır.Fason olarak üretimini yaptığımız ürünlerimiz Maranki Kombuçay,Mançurya Kombuçay ve Dr.Kombu'dur.

Tüm üretimlerimiz Selçuk İzmir'de bulunan tesisimizde yapılmaktadır.Ürünlerimizin tamamı Selçuk İmpeks kalite ve güvencesiyle sizlere ulaşmaktadır.Üretimi yapılan her ürün gerekli tüm analizleri ve kontrolleri yapıldıktan sonra satışa sunulmaktadır.

Yukarıda fotoğraflarını yayınladığımız ürünler dışında başka hiç bir ürünümüz yoktur.Selçuk İzmir dışında Türkiye'nin hiç bir yerinde üretim ve dolum yapmıyoruz.Tüm siparişleriniz Selçuk-İzmir'den tercih ettiğiniz kargo ile sizlere gönderiyoruz.

Lütfen bizim ürünümüz olduğu iddia edilen ve satış yapmaya çalışılan kişi ve kuruluşlarla karşılaştığınızda,bizleri bilgilendirmeye devam ediniz ve kanmayınız.Şüpheye düştüğünüz tüm durumlarda bizi arayınız.Telefon numaramız 444 30 46 ve web adresimiz www.kombucay.com.tr dir.

YORUMLAR // 2 Adet yorum yapıldı.
Hoşgeldiniz...
2013-11-17, 10:50:15, 88.238.94.186
kombuçay diyor ki;

Merhaba Ayten hanım,sayfanıza hoşgeldiniz:)) Maalesef Kombuçayın gerçek lezzetini bilmeyen,tadını kötü sanan çok insan var.Kimisi evde yapmaya çalışıp beceremediğinden, kimisi de farklı yerlerden temin ettiklerinden.Üstelik çevrelerine de tadını çok kötü diye anlatıyorlar.Oysaki yapamıyorlar,bozuyorlar,zehirleniyorlar ama en acısı bunun farkında değiller.Bize ulaşıp ilk defa içtiklerinde öylesine şaşırıp kalıyorlar ki.Hele hele daha ilk kolide etkisini görmeye başladıklarında,boşa geçirdikleri zamanlara lanet edip bizlere hayır dualarına başlamaları yok mu,insanı gerçekten çok mutlu ediyor.Biz sağlık için hiçbir masraftan kaçmıyoruz.Her yönüyle mükemmel şartlarda,tüm kontrolleri tam olarak ürünümüzü piyasaya sunuyoruz.Lezzet olarak da sabahları aç karına kolaylıkla içilebilecek bir tadı var.öyle turşu suyuna falan kesinlikle benzemez.Zaten sabah sabah da turşu suyu çekilmez:) Ne diyelim,sağlıkları daha çok bozulmadan,daha fazla çin işkencesi çekmeden doğru yolu bulurlar inşallah...Böylece bizim kıymetimizi de anlarlar:)) Her zaman yorumlarınızı bekliyoruz,sevgiler....


Merhaba...
2013-11-16, 11:18:34, 92.45.245.74
ayten diyor ki;

Uzun süredir yazmıyordum. Özlemişim sayfama yazı yazmayı.:))Ben vaktim olduğu zaman, Kombuçay\'ın sayfasını ziyaret etmeyi seviyorum. Bazı yorumlara haddim olmayarak cevap verebiliyorum. Dün akşam da böyle oldu. Tam kombuçayımı içerken, bir yorumda \"Turşu suyu gibi\"\'yi okuyunca neredeyse burnumdan fışkıracaktı içtiğim kombuçay. Yani turşu suyuna da benzemiyor kardeşim!!!. Daha sonra özelden msj geldi bu arkadaştan. Nasıl kilo verebildiğim hakkında bilgi istedi. Ben de zaten doğru sayfada olduğunu her türlü bilgiyi 444 30 46\'dan alabileceğini söyledim. Meraklanıp profiline baktığımda farklı bir şişe ve isimle karşılaştım. Yeşil beyaz bir şişe, ismi de ................... sanırım. Bilerek bu ürünü kullanıp sonra da Kombuçay\'dan bilgi istediğini düşünmek istemiyorum. Kandırılmasına üzüldüm. Ben de kandırılabilirdim belki. Benim şansım, arkadaşımın bana verdiği adres ,doğru adresti. Telefon açtığım kişi doğru kişiydi ve doğru cevapları verdi. Sonuç zaten ortada. O yüzden ben, sadece kullandığım ürüne güveniyorum.Bu ürünü tavsiye ediyorum herkese. Benden bilgi isteyenleri de bence tek doğru adres olan İzmir-Selçuk Kombuçay 444 30 46\'ya yönlendiriyorum. Yalnız biraz baktım da birkaç tane var bu tarz çakma!!! kombuçay siteleri. İnsanların sağlığıyla nasıl oynarlar para kazanmak için anlayamıyorum. Turşu suyu gibi bir kombuçayı içtiğinizi bir düşünsenize:(((Üzücü gerçekten...Sevgiler...


 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


8 + 7 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)


        Denediniz mi?

 

Bizi Nereden Duydunuz?
FUAR
İNTERNET
REKLAM
TAVSİYE